لینک مستقیم(پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه سازگاری شغلی)

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه سازگاری شغلی|42082704|lox34015457|لینک مستقیم|اِل اُ
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه سازگاری شغلی را مشاهده می نمایید.

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازگاری شغلی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم99/491 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری سازگاری شغلی عنوان این پژوهش می باشد که در ان به مبانی نظری و پیشینه تحقیق می پردازیم. سازگاری شغلی عبارت است از حالت سازگار و مساعد روانی فرد نسبت به شغل مورد نظر پس از اشتغال.

عوامل موثر بر سازگاری شغلی

1- حقوق و دستمزد: هر کارگر یا کارمند در قبال کاری که انجام می دهد باید به او پول داد اما این پول نباید شخصیت اورا پایین بیاورد و شخصیت کارمند مهم تر ازپولی است که به او می دهیم.
2- امنیت شغلی: یعنی کاری را که در دست دارد سال ها ادامه خواهد داد. امنیت شغلی گاهی از پول هم مهم تر می شود زیرا شخص علاقه مند است که کارش دائمی باشد هرچند مزدش زیاد نباشد. همچنین امنیت شغلی است که افراد را به سمت کارهای دولتی می کشد.
3- شرایط مساعد کار: مردم دوست دارند که در محیط تمیز، آراسته، جالب و خوشایند کار کنند.
4- فرصت پیشرفت: یعنی فرصت پیشرفت همیشه وجود دارد و او می تواند با ایجاد شرایط لازم و روشن به درجات بالا ارتقاء یابد وپاداش بیشتری بگیرد.
5- روابط شخصی: مردم دوست دارند با افرادی کار کنند که بین آنها محبت و ارتباط متقابل باشد در واقع هر کارمند دوست دارد که کارمند دیگر دوست مهربان او باشد و مورد محبت مدیرش باشد و همچنین مدیر به پیشرفت کارمندش توجه کند.
6- هماهنگی با استعداد شخص: شخص زمانی از کار خود لذت خواهد برد که با استعداد بدنی و عقلی او یکی باشد.
7- هماهنگی با رغبت: یعنی متناسب با علایق فرد باشد.
8- مهارت: مهارت عبارت است از میزان تبحری است که فرد در گذشته برای انجام کاری به طور موفقیت آمیز کسب کرده باشد.
9- عدم تبعیض بین کارمندان (عابدی، 1381).


فهرست مطالب
تعریف نظری سازگاری شغلی
تعریف عملیاتی سازگاری شغلی
فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش سازگاری شغلی
. تعاریف سازگاری شغلی
2-15. پژوهش های سازگاری شغلی
2-15-1. عوامل موثر بر سازگاری شغلی
2-15-2. پیامدهای سازگاری شغلی
2-15-3. پیامدهای عدم سازگاری شغلی
2-16. تحقیقات انجام گرفته
2-16-1. سوابق داخلی
2-16-2. سوابق خارجی
2-17. جمع بندی

منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی"

مطالب دیگر:
📂پروپوزال ارزیابی تاثیر فناوری اطلاعات بر میزان مشارکت سازمان در فرآیند تصمیم گیری از دیدگاه کارکنان📂مبانی نظری ارزیابی تاثیر فناوری اطلاعات بر میزان مشارکت سازمان در فرآیند تصمیم گیری از دیدگاه کارکنان📂پرسشنامه ارزیابی تاثیر فناوری اطلاعات بر میزان مشارکت سازمان در فرآیند تصمیم گیری از دیدگاه کارکنان📂ارائه‌ مقیاس سنجش نگرش نسبت به اینترنت📂نظریه های روانشناسان درباره سبک های فرزندپروری📂نظریه های روانشناسان درباره سلامت روانی📂سمینار بررسی و تشریح نظریه های یادگیری در انسان📂تشریح نظریه های مراحل رشد روانی اجتماعی📂نظریه های مدیریتی رضایت شغلی و عوامل موثر بر آن📂نظریه های انگیزش و رضایت شغلی و بررسی رابطه آنها📂ویژگیهای بارز صنعت توریسم و برنامه ریزی برای توسعه پایدار آن📂ویژگیها و الگوهای شناخت و بررسی فرهنگ سازمانی📂تشریح الگوها و دیدگاه های صاحبنظران در زمینه فرهنگ سازمانی📂مقاله کامل نظریه برچسب زنی📂تشریح نظریه ها و سبکهای روانشناسی فرزندپروری📂تشریح دیدگاه های مختلف شادمانی با تاکید بر ویژگیهای شادکامی📂بررسی و تشریح مولفه های هوش هیجانی از دیدگاه دانیل گلمن📂بررسی و تشریح دیدگاه های متفاوت در مورد سلامت روان و عوامل موثر بر آن📂بررسی و تشریح نظریه های روانشناسی شخصیت📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های علمی اخلاق 79 صفحه📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های علمی اخلاق 81 صفحه📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های روانشناسی اخلاق 95 صفحه📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های جامعه شناسی اخلاق 99 صفحه📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های فلسفی اخلاق 86 صفحه📂مبانی نظری و پیشینه تحقیق یادگیری مادام العمر 71 صفحه