لینک مستقیم(دانلود پرسشنامه عملکرد شغلی کارکنان با روایی و پایایی)

دانلود پرسشنامه عملکرد شغلی کارکنان با روایی و پایایی|42081472|lox34015457|لینک مستقیم|اِل اُ
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان دانلود پرسشنامه عملکرد شغلی کارکنان با روایی و پایایی را مشاهده می نمایید.


مشخصات فایل
تعداد صفحات7حجم100/855 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
تفسیر پرسشنامه عملکرد شغلی

پرسشنامه عملکرد کارکنان که برای سنجش عملکرد شغلی می باشد که از 28 سوال تشكيل يافته است.


ابعاد هوش سازمانی و تعدادسؤالات مربوط به هر بعد در پرسشنامه

سؤالات مربوط به عملکرد کارکنان در پرسشنامه
عملکرد کارکنان تعداد سؤالات
عملکرد وظیفه ای 1 الی 17
عملکرد زمینه ای 18 الی 28


تعیین روایی (اعتبار) پرسشنامه عملکرد شغلی کارکنان :

برای اندازه گیری روایی پرسشنامه، روشهای مختلفی وجود دارد که اهمیت روایی از آن جهت است که اندازه گیری نامناسب و ناکافی می تواند هر پژوهش علمی را بی ارزش و ناروا سازد. لذا برای افزایش اعتبار (روایی) پرسشنامه این تحقیق، ابتدا پرسشنامه هر دو متغیرهوش سازمانی و عملکرد کارکنان تهیه شده، بعد با مشورت استاد راهنما و مشاور تعداد 30 پرسشنامه بین جامعه آماری توزیع می گردد و ابهامات مشخص می گردد و در نهایت با رویت اساتید محترم و شفاف شدن و رفع ابهام، پرسشنامه نهایی توزیع می گردد.

در این روش برای افزایش روایی محتوای پرسشنامه از ابزارهای ذیل استفاده می شود.
1) استفاده از نظرات بعضی از اساتید، متخصصان و کارشناسان رشته مدیریت.
2) مطالعه پایان نامه ها و مقاله های مربوط به موضوع تحقیق در سالهای گذشته.
3) توزیع31 پرسشنامه بین تعدادی از کارکنان سازمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان و اعمال نظرات اصلاحی آنان.


پایایی (اعتماد پذیری) پرسشنامه عملکرد شغلی کارکنان :

پایایی ابزاری که از آن به اعتبار دقت، و اعتماد پذیری تعبیر می شود، عبارت از این است که اگر وسیله اندازه گیری که برای سنجش متغییر و صفتی ساخته شده در شرایط مشابه در زمان یا مکان دیگر نیز نتایج مشابهی از آن حاصل شود. به عبارت دیگر، ابزار پایایی معتبر، ابزاری است که از خاصیت تکرارپذیری و سنجش نتایج یکسانی برخوردار باشد(حفاظ نیا،1377: 155).برای برآورد پایایی پرسشنامه این تحقیق از تکنیک آلفای کرونباخ استفاده شده است. که برای این منظور پرسشنامه ای قبل از توزیع به 31 نفر از جامعه آماری داده شده است و پس از جمع آوری پاسخها از فرمول آلفای کرونباخ استفاده می شود و اگر آلفا70% یا بیشتر باشد، سپس محقق تصمیم می گیرد پرسشنامه نهایی را توزیع نماید.


اگر آلفاي كرونباخ براي كل پرسشنامه بالاتر از 70% بدست آيد مي توان عنوان كرد كه پرسشنامه از پايايي قابل قبول برخوردار است، اما اگر اين ضريب زير 70% بدست آيد، بايد براي تمام ابعاد متغير هاي تحقيق آلفاي كرونباخ را محاسبه نمود و ابعادي كه ضريب آنها زير 70% بدست آمده است را حذف كرد يا مورد اصلاح قرارداد(سرمد و همكاران،1383: 129).


جدول: مقدار آلفا کرونباخ برای پایایی سئوالات پرسشنامه
سئوالات تعداد پاسخگو تعداد سوال ضریب محاسبه شده
بینش راهبردی 7 827/0
سرنوشت مشترک 7 806/0
تمایل به تغییر 7 869/0
روحیه 7 826/0
اتحاد و انسجام 7 784/0
فشار عملکرد 5 826/0
کاربرد دانش 7 869/0
عملکرد کارکنان 28 932/0
هوش سازمانی 31 47 968/.


"

مطالب دیگر:
🔥پرسشنامه طرحواره های ناسازگار اولیه🔥استفاده از مدل احتمالاتی Extended Kalman Filter در موقعیت یابی ربات ها🔥مقاله در مورد اسمبلی🔥مقیاس تاب آوری کونور و دیویدسون (CD-RIS)🔥آشنایی با سیستم فایل Ntfs و معرفی ویژگی ها و امكانات به طور كامل🔥چگونه به خواسته های واقعی خود برسیم🔥پرسشنامه ارزیابی میزان تاثیر فناوری اطلاعات بر عملکرد🔥پرسشنامه استاندارد مدیریت پروژه انریکو🔥اصول امنیت برنامه های وب🔥پرسشنامه شیوه های فرزند پروری بامریند🔥پرسشنامه ابتکار و نوآوری شغلی🔥اصول سیستم های عامل توزیع شده🔥اصول طراحی صفحات وب🔥اصول كار و تعمیر مانیتورهای CRT🔥پرسشنامه احساس خواهی (زاکرمن)🔥پرسشنامه احساس غربت🔥مقاله در مورد اطلاعات و افراد🔥افزایش كارآیی برنامه های وب در ASP.NET 2.0🔥پرسشنامه احساس مثبت به همسر🔥پرسشنامه اخلاق اداری کارکنان🔥مقاله در مورد اکسل🔥پرسشنامه ارتباط با مدرسه (SQC)🔥مقاله اکسس (1)🔥مقاله در مورد الزامات تکنولوژی🔥الفبای تجارت الكترونیكی (مزایا و مدل های تجارت الكترونیك)